Výklad snů / Rozbor snů – Hradec Králové

Ať cokoliv přichází k nám je Jeho. Ať cokoliv skrze nás odchází je Naše společné.

Připravím Vám rozbor Vašeho snu a náhled

na jeho skryté poselství s podrobným písemným vypracováním. Pomohu Vám najít odpověď na skrytý význam jeho poselství, které k Vám promlouvá v rovině snové skrze Vaše Vyšší Já. Čas snění, kdy je prostor osvobozen od mysli, je nejpříznivějším časem pro spolu komunikaci s jemnohmotným světem.

Poselství, které k Vám skrze Vaše Vyšší Já právě v tomto čase snění promlouvá, Vám pomůže se zorientovat ve Vaší hmotné realitě. Navede Vás na správnou cestu, která je tady jen pro Vás samé. Na úrovni Duše není žádného rozdílu v čase snovém a čase bdělém. Jediné, co nás může v těchto rovinách prostoru oddělit je naše mysl samotná. Čas a prostor se stále prolíná a vzájemně spolupracuje.

Stručný popis Vašeho snu

pro zpracování analýzy odesílejte formou e-mailu na gabrielakluhova@seznam.cz

Následně Vás budu kontaktovat, vyčkejte prosím.

Analýza snu

je vyhotovena v rozmezí dvou až tří dnů a poslána na email. Cena rozboru činí 1000 Kč a zahrnuje časový prostor pro vzájemnou komunikaci prostřednictvím osobního setkání či sociální sítě (Messenger, Telegram, WhatsApp, Skype) a závěrečné písemné vypracování. Rozbor snu je odeslán na e-mail či předán osobně s možností osobní konzultace až po jeho úhradě. Děkuji za pochopení.

K vypracované analýze nabízím v rámci ceny možnost rozšíření vhledu výkladu o další informací. Konverzace probíhá po vzájemné dohodě ústně či písemně prostřednictvím sociální sítě (Messenger, Telegram, WhatsApp, Skype). 

Pro vystavení faktury je třeba zaslat Vaše jméno a adresu, děkuji. Platba bude hrazena předem na účet Komerční banky 35-5749870297/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Techniky skrze které analýzu snů zpracovávám:

MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ ČI INFORMAČNÍ VIDĚNÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ

MEDITACE

 CHANNELING

       KARTY SVĚTLA