Výklad snů / Rozbor snů – Hradec Králové

Ať cokoliv přichází k nám je Jeho. Ať cokoliv skrze nás odchází je Naše společné.

Připravím Vám rozbor Vašeho snu a náhled

na jeho skryté poselství s podrobným písemným vypracováním. Pomohu Vám najít odpověď na skrytý význam jeho poselství, které k Vám promlouvá v rovině snové skrze Vaše Vyšší Já. Čas snění, kdy je prostor osvobozen od mysli, je nejpříznivějším časem pro spolu komunikaci s jemnohmotným světem.

Poselství, které k Vám skrze Vaše Vyšší Já právě v tomto čase snění promlouvá, Vám pomůže se zorientovat ve Vaší hmotné realitě. Navede Vás na správnou cestu, která je tady jen pro Vás samé. Na úrovni Duše není žádného rozdílu v čase snovém a čase bdělém. Jediné, co nás může v těchto rovinách prostoru oddělit je naše mysl samotná. Čas a prostor se stále prolíná a vzájemně spolupracuje.

Výklad snu lze vyložit napřímo v rámci osobního setkání během konzultace v prostorách studia ABECEDY POZNÁNÍ v Hradci Králové  Rezervace na e- mailu: GabrielaKluhova@seznam.cz nebo tel.:774 996 312. 

Analýza snu

je  předána v rámci osobního setkání, Rozbor zahrnuje časový prostor pro vzájemnou komunikaci skrze prostřednictvím osobního setkání. Channeling. Rozbor snu je možno si nahrát, či si vytvořit osobní poznámky. Finanční odměna za analýzu snu je na dobrovolném příspěvku dle uvážení klienta.

K výkladu snu pro zpracování daného tématu nabízím jednu z možných technik EFT – technika emoční svobody. Emoční a energetické uvolnění, které nabízí EFT metoda vede k podstatným úspěchům fyzických nemocí a psychických problémů. EFT je založeno na teorii, že příčina všech negativních emocí je porucha v našem energetickém systému těla.  Platba za konzultační činnost za 90minut činí 1500K.

Techniky skrze které analýzu snů zpracovávám:

MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ ČI INFORMAČNÍ VIDĚNÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ

MEDITACE

 CHANNELING

       KARTY SVĚTLA