Výklad snů / Rozbor snů – Hradec Králové

Ať cokoliv přichází k nám je Jeho. Ať cokoliv skrze nás odchází je Naše společné.

Připravím Vám rozbor Vašeho snu a náhled

na jeho skryté poselství s podrobným písemným vypracováním. Pomohu Vám najít odpověď na skrytý význam jeho poselství, které k Vám promlouvá v rovině snové skrze Vaše Vyšší Já. Čas snění, kdy je prostor osvobozen od mysli, je nejpříznivějším časem pro spolu komunikaci s jemnohmotným světem.

Poselství, které k Vám skrze Vaše Vyšší Já právě v tomto čase snění promlouvá, Vám pomůže se zorientovat ve Vaší hmotné realitě. Navede Vás na správnou cestu, která je tady jen pro Vás samé. Na úrovni Duše není žádného rozdílu v čase snovém a čase bdělém. Jediné, co nás může v těchto rovinách prostoru oddělit je naše mysl samotná. Čas a prostor se stále prolíná a vzájemně spolupracuje.

Stručný popis Vašeho snu

pro zpracování analýzy odesílejte formou e-mailu na gabrielakluhova@seznam.cz

Výklad snu lze vyložit napřímo v rámci osobního setkání během konzultace v prostorách studia ABECEDY POZNÁNÍ v Hradci Králové  Rezervace termínu na telefonu 774 996 312. 

Analýza snu

je  předána v rámci osobního setkání, Rozbor zahrnuje časový prostor pro vzájemnou komunikaci prostřednictvím osobního setkání (výjimkou telefonicky či cesto sociální sítě Skype Zoom,) Rozbor snu v rámci osobního setkání je možno si nahrát, či si vytvořit osobní poznámky. Cena za analýzy snu je na dobrovolném příspěvku.

K výkladu snu pro zpracování daného tématu nabízím jednu z možných technik EFT – technika emoční svobody. Emoční a energetické uvolnění, které nabízí EFT metoda vede k podstatným úspěchům fyzických nemocí a psychických problémů. EFT je založeno na teorii, že příčina všech negativních emocí je porucha v našem energetickém systému těla.  Platba za konzultační činnost probíhá na místě. Cena 1500K/90min. 

Techniky skrze které analýzu snů zpracovávám:

MIMOSMYSLOVÉ VNÍMÁNÍ ČI INFORMAČNÍ VIDĚNÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ

MEDITACE

 CHANNELING

       KARTY SVĚTLA