Zdálo se mi, že jsem se měla vdávat.

Zdálo se mi, že jsem se měla vdávat. Byla jsem někde venku v přírodě, mezi kopci. Oblečená do běžného oděvu. Sama, ale měla jsem v sobě jasno, že se budu vdávat. A co bylo divný, že jsem neměla ženicha, což pro mě v tom snu bylo v pořádku. Jsem teď vdaná spousty let, snažím se jít duchovní cestou a pracovat na sobě. Ve snu bylo ještě zajímavé, že svého nynějšího manžela jsem cítila někde okolo, jakoby jen jeho vědomí, že jsem o něm věděla, ale vdávat jsem se za něho neměla. Ještě musím podotknout, že ve svém životě žádného jiného milého nemám (myslím jiného muže) a nechci, mám svého muže.

Na tu svatbu neměli přijít ani žádní svatebčané. Jen si pamatuju, že moje setra se snažila na svatbu dorazit, ale asi se trošku mezi kopci ztratila. Jsem zvědavá, co mi z tohoto snu přečtete 🙂 Děkuji, S.

Po zaslání snu jsem klientu kontaktovala, abych si upřesnila informace kolem jejích pocitů, které prožívala skrze sen i po probuzení.

výklad: Sen Vám ukazuje přípravu a zároveň současný stav pro změnu, ve které jste se už ve svém nitru nacházela a která se chystá do projevu skrze hmotnou realitu. Aby mohlo k tomuto stavu dojít (svatba), musela jste v sobě již přetvořit současný stav Vašeho vědomí do stavu nového, který se Vám odzrcadlil ve snu jako příprava statusu nevěsty. Pokud jste se skrze Váš sen, ve vašem nitru samotném, nevěstou stala se, je zřejmé, že jste připravena tento nový stav ve vašem životě zcela uskutečnit.
Podle popisu Vašich pocitů, kdy jste se cítila klidně, bezpečně a přirozeně, dostáváte zprávu od Vašeho vyššího Já, že stav který k Vám přichází v rámci této změny, ať už je jakákoliv, je stavem bezpečným.
Vnímám, že změna tohoto stavu je pod Božím vedením a Jeho ochranou a zároveň je to velkým požehnáním pro Vás i celou Vaši rodinu.

Nejpodstatnější vzkaz od vyššího Já této ženy je její připravenost pro bezpečnou životní změnu stavu v jejím životě.

Krátký náhled rozboru snu je uveřejněn se svolením klientky. Děkuji ji za důvěru..